Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 18 Stycznia 2022, 02:12
Dziś -1°C
Jutro 2°C
Kultura i oświata
27 Października, 2017

Nowa Wieś Książęca: Uczniowie przyznali nagrody nauczycielom

Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej w Nowej Wsi Książęcej.

13 października br. w Zespole Szkół w Nowej Wsi Książęcej był bardzo uroczysty, ponieważ świętowano tam Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski przygotował nauczycielom i pracownikom szkoły wspaniałą niespodziankę – zorganizował galę rozdania nagród „Sowy 2017”. Uroczystość była podsumowaniem pracy Kapituły Uczniowskiej, która w imieniu całej społeczności szkolnej przyznała pedagogom tej szkoły okolicznościowe dyplomy w kilkunastu kategoriach, takich jak: „zawsze sprawiedliwy”, „pomysłowy”, „najbardziej wysportowany” czy „modnie ubrany”. Wśród wszystkich nominowanych różnice były niewielkie, co świadczy o tym, że sympatie uczniów rozkładały się równomiernie.
Dyplomy – ku uciesze widzów – wręczały „znane osoby ze świata sportu, filmu, muzyki i rozrywki”, specjalnie zaproszone na uroczystość. Uczniowie wspaniale odegrali swoje role, a każdy kolejny występ nagradzany był gromkimi brawami i salwami śmiechu. Zabawa była przednia. Z pewnością wszyscy na długo zapamiętają „odjazdową” Mariolkę, rolnika, co szuka żony, ekscentryczną Lady Gagę czy gwiazdę disco polo – Zenka Martyniuka.

~ Wiesława Mirowska

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!