Ilony, Jerzego, Wojciecha 24 Kwietnia 2024, 08:36
Jutro 8°C
Powiat
27 Września, 2018

Myjomice-Ostrówiec: OSP Myjomice-Ostrówiec na 5. miejscu w województwie

VI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych w Wągrowcu koło Poznania.

W sobotę, 15 września br., jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Myjomicach-Ostrówcu reprezentowała powiat kępiński na VI Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP w Wągrowcu koło Poznania w grupie „C”. Drużyna seniorek, spośród 27 drużyn kobiecych, uplasowała się na 5. pozycji w klasyfikacji ogólnej. W biegu sztafetowym z przeszkodami drużyna wywalczyła 14. miejsce, a w rozwinięciu bojowym – 5. - Jesteśmy dumni z naszych pań, które godnie zaprezentowały się na szczeblu wojewódzkim – podkreślają władze jednostki OSP Myjomice-Ostrówiec.
W zawodach wzięła udział również jednostka OSP Perzów, która ukończyła zawody na 8. miejscu. Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.