Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bonifacego, Kiry, Waltera 5 Czerwca 2020, 15:23
Dziś 14°C
Jutro 20°C
Bralin
28 Marca, 2019

Mnichowice: Umowa na budowę kanalizacji podpisana

Podpisano umowę na wykonanie zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą sieci wodociągowej w Mnichowicach”.

19 marca br. w Urzędzie Gminy Bralin wójt Piotr Hołoś, przy kontrasygnacie skarbnik Grażyny Mosch, podpisał umowę z firmą „EKO-KAN-GAZ” Sp. z o.o., reprezentowaną przez prezesa Zarządu Jana Tokarskiego, na wykonanie zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą sieci wodociągowej w Mnichowicach”.
Roboty budowlane, związane z realizacją zadania, mają rozpocząć się wiosną bieżącego roku, a przewidywany termin zakończenia inwestycji to listopad br. Wartość robót budowlanych wynosi 1.265.365,72 zł brutto, z czego kwota otrzymanego dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, działanie 2.3 „Gospodarka wodno ściekowa w aglomeracjach”, wynosi 85% wartości umowy. Wkład własny Gminy Bralin w budowę kanalizacji w Mnichowicach to 15% wartości zadania.

~ M. Gudra

Więcej w nr 13 (1319) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!