Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kamila, Karoliny, Roberta 19 Lipca 2019, 04:31
Dziś 21°C
Jutro 25°C
Kultura i oświata
19 Kwietnia, 2019

Mnichowice: Spotkanie przy wielkanocnym stole

Uroczyste śniadanie wielkanocne w Mnichowicach.

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi, w niedzielę, 7 kwietnia br., w Domu Ludowym w Mnichowicach odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Spotkanie, na które zaproszono m.in. wójta gminy Bralin Piotra Hołosia, sekretarz Ewelinę Pieles, wicestarostę kępińską Alicję Śniegocką, przedstawicieli Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów z terenu gminy Bralin oraz przedstawicieli Posterunku Policji w Bralinie, odbyło się dzięki zaangażowaniu Zarządu Koła Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, Rady Sołeckiej w Mnichowicach oraz sołtys Małgorzaty Klofty.
Spotkanie było połączone z wystawą prac plastycznych o tematyce wielkanocnej, wykonanych przez najmłodszych mieszkańców sołectwa. Śniadanie wielkanocne przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Tradycyjnie podczas niedzielnej uroczystości nie zabrakło świątecznych życzeń od wójta oraz pozostałych, zaproszonych gości, a na wspólnym stole pojawiło się wiele wspaniałych przysmaków kojarzących się ze świętami wielkanocnymi.

~ M. Gudra

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!