Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bonifacego, Kiry, Waltera 5 Czerwca 2020, 14:45
Dziś 14°C
Jutro 20°C
Bralin
12 Kwietnia, 2019

Mnichowice: Coraz bliżej skanalizowania Mnichowic

Przekazano teren budowy kanalizacji sanitarnej w Mnichowicach.

4 kwietnia br. w Urzędzie Gminy Bralin, w obecności wójta Piotra Hołosia oraz kierownika technicznego firmy „EKO-KAN-GAZ” Sp. z o.o. Tomasza Woźniaka, nastąpiło podpisanie protokołu przekazania terenu w celu realizacji zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą sieci wodociągowej w Mnichowicach”. Podpisanie protokołu miało miejsce po wcześniejszych uzgodnieniach organizacyjnych na miejscu inwestycji, w których brał udział inspektor nadzoru inwestorskiego. Przekazanie nastąpiło na podstawie umowy z wykonawcą robót budowlanych, zawartej 19 lutego br.
W ciągu najbliższych trzech tygodni będą trwały prace przygotowawcze związane z realizacją zadania. Budowa kanalizacji sanitarnej w Mnichowicach w znaczący sposób poprawi komfort życia mieszkańców miejscowości oraz będzie miała pozytywny wpływ stan środowiska naturalnego w sołectwie.

~ M. Gudra

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!