Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogusława, Gracjana, Laury 19 Grudnia 2018, 06:37
Dziś -1°C
Jutro 0°C
Kępno
8 Marca, 2018

Mikorzyn: Wybudują kolejne boisko

Kolejna miejscowość zyska dostęp do nowoczesnego, w pełni wyposażonego boiska.

We wtorek, 28 lutego br., w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie została podpisana umowa z firmą „MARDO-SPORT” Sp. z o. o. na realizację zadania pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego w Szkole Podstawowej w Mikorzynie”. Podpisy pod umową złożyli: burmistrz Piotr Psikus oraz prezes firmy Jarosław Stefański. Wartość umowy brutto wynosi 375.621,73 zł. Zakończenie realizacji inwestycji nastąpi do 30 kwietnia br. - Myślę, że jest to obiekt sportowy wyczekiwany przez mieszkańców Mikorzyna i okolic, a przede wszystkim przez dzieci i młodzież uczęszczającą do tamtejszej szkoły. To boisko na pewno będzie z radością wykorzystywane przez najmłodszych mieszkańców i gości – podkreślił burmistrz.
Gmina Kępno sukcesywnie buduje i modernizuje obiekty sportowo- rekreacyjne. W ubiegłym roku powstały boiska przy Szkole Podstawowej nr 3 w Kępnie oraz przy ulicy Spółdzielczej i Os. Mściwoja. W tym roku powstaną kolejne: w Świbie, przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kępnie, w której oprócz boiska budowana jest sala gimnastyczna, oraz w Mikorzynie.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!