Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Elżbiety, Marka, Pauli 19 Czerwca 2019, 05:50
Dziś 24°C
Jutro 27°C
Policja i straż pożarna
1 Marca, 2019

Mikorzyn: Sprawca napadu na aptekę zatrzymany w policyjnym pościgu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie w pościgu zatrzymali sprawcę napadu na właścicielkę apteki w Mikorzynie. 34-latek z Ostrzeszowa trafił już do policyjnego aresztu, a za usiłowanie dokonania rozboju grozi mu nawet 12 lat więzienia.

11 lutego br., około godziny 10.30, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie, że w Mikorzynie doszło do napadu na właścicielkę miejscowej apteki. - Zamaskowany mężczyzna wszedł do budynku i kierując w stronę właścicielki przedmiot przypominający broń palną, usiłował wymusić na niej wydanie pieniędzy. Sterroryzowana kobieta wybiegła na zaplecze, a następnie przez okno uciekła z budynku, wzywając pomocy. Zdezorientowany całą sytuacją napastnik, nie zabierając żadnych przedmiotów, uciekł z miejsca. Wcześniej jednak porzucił i ukrył odzież, w której dokonał napadu – relacjonuje oficer prasowa KPP Kępno sierż. Justyna Niczke.

~ Oprac. KR, fot. KPP Kępno

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!