Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anatola, Jacka, Mirosławy 3 Lipca 2020, 15:04
Dziś 19°C
Jutro 23°C
Kultura i oświata
9 Kwietnia, 2019

Mikorzyn: Dzieci wiedzą, jak dbać o zdrowie

Konkurs międzyprzedszkolny pn. „Zdrowym być i aktywnie żyć”.

15 marca br. w Przedszkolu Samorządowym w Mikorzynie odbył się konkurs międzyprzedszkolny o zdrowiu i higienie pn. „Zdrowym być i aktywnie żyć”. Głównym celem konkursu było propagowanie wśród dzieci wiedzy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej dzieci, tworzenie atmosfery współpracy i współdziałania w zespole oraz poznawanie i przestrzeganie zasad zdrowej rywalizacji sportowej.
W konkursie wzięły udział trzy placówki przedszkolne, reprezentowane przez trzyosobowe zespoły z grupy dzieci pięcioletnich: Przedszkole Samorządowe nr 4 w Kępnie (Kalina Jędrysiak, Bartosz Karkowski i Bartosz Michalczyk pod opieką Doroty Wróblewskiej), Przedszkole Samorządowe w Osinach (Oliwia Głąb, Anna Dyla i Nikodem Semba pod opieką Iwony Staude) i Przedszkole Samorządowe w Mikorzynie (Marta Gania, Nikodem Urbański i Ignacy Cieplik pod opieką Izabeli Langner).

~ Oprac. KR

Więcej w nr 14 (1320) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!