Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jagienki, Kamili, Korneliusza 17 Września 2019, 03:03
Dziś 12°C
Jutro 14°C
Kultura i oświata
21 Grudnia, 2018

Mielęcin: Przy wigilijnym stole w Mielęcinie

Spotkanie opłatkowe dla członków Koła nr 5 Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bralinie.

12 grudnia br. w Mielęcinie odbyło się spotkanie opłatkowe dla członków Koła nr 5 Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bralinie.
Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w intencji wszystkich członków Koła, którą odprawił proboszcz parafii św. Mikołaja w Parzynowie ks. kan. Mirosław Jankowski.
Po eucharystii wszyscy uczestnicy udali się do sali Domu Ludowego w Mielęcinie. Przewodnicząca Koła Kazimiera Kupczak powitała na wstępie zaproszonych gości, m.in. przewodniczącego Oddziału Rejonowego PZERiI w Bralinie Alojzego Leśniarka, który złożył życzenia świąteczno-noworoczne wszystkim obecnym.
W uroczystości wziął również udział kierownik Referatu Oświaty Urzędu Gminy Bralin Sławomir Bąk, który w imieniu wójta gminy Bralin Piotra Hołosia i swoim własnym złożył wszystkim życzenia spokojnych, ciepłych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, a także wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

~ M. Gudra

Więcej w nr 51 (1306) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!