Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Dominiki, Dominika, Protazego 5 Sierpnia 2020, 04:16
Dziś 15°C
Jutro 21°C
Kępno
2 Lipca, 2020

Mianowice: Jechał bez przedniego koła, a w ręce trzymał wódkę

Kępińscy policjanci zatrzymali volkswagena, który nie posiadał przedniego koła. 53-letni kierowca odpowie za jazdę po pijanemu, znieważenie policjantów i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

W nocy z 23 na 24 czerwca br., około godziny 23.50, funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, podczas patrolu miejscowości Mianowice, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen Golf, który… nie posiadał przedniego koła. Na domiar złego, kierujący 53-letni mieszkaniec Kępna w chwili zatrzymania trzymał w ręku butelkę wódki. - Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu z ust. Odmówił on poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychamy powietrzu – mówi oficer prasowy KPP Kępno st. post. Rafał Stramowski. - W trakcie interwencji 53-latek cały czas utrudniał czynności policjantom, wielokrotnie znieważał ich słowami wulgarnym oraz naruszył nietykalność cielesną jednego z funkcjonariuszy, kopiąc go – dodał.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 27 (1384) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!