Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny 21 Lipca 2019, 04:36
Dziś 24°C
Jutro 25°C
Kultura i oświata
30 Stycznia, 2019

Łęka Opatowska: Zabawie nie było końca

Podczas ferii zimowych najmłodsi mieszkańcy gminy Łęka Opatowska mogli bezpłatnie korzystać z rekreacyjnego placu zabaw.

Od 21 do 23 stycznia br. dzieci spędzające zimowe wakacje w gminie bawiły się na placu zabaw w sali sportowej w Łęce Opatowskiej. Dmuchane zamki i zjeżdżalnie zapewniały najmłodszym świetną zabawę i wiele radości.
Zainteresowanie tą formą wspólnego spędzania czasu, zabawy i rekreacji okazało się bardzo duże. Dzieci mogły korzystać z przygotowanej rozrywki bez ograniczeń czasowych. Świetnej zabawie nie było więc końca, a uśmiech nie schodził z ich twarzy.
- Bardzo dziękuję i cieszę się z tak ogromnej frekwencji dzieci z terenu gminy Łęka Opatowska i nie tylko, które przez trzy dni ferii aktywnie spędziły czas na wspólnej zabawie - powiedział wójt gminy Łęka Opatowska Adam Kopis.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!