Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bernarda, Martyny, Waleriana 15 Kwietnia 2021, 09:23
Dziś 4°C
Jutro 1°C
Kultura i oświata
5 Listopada, 2020

Łęka Opatowska: „Wyprawka” dla małego czytelnika

Bezpłatna wyprawka czytelnicza dla każdego przedszkolaka. Kampania „Mała książka – wielki człowiek” w Bibliotece w Opatowie oraz w Filii Siemianice i Łęka Opatowska.

Najwyższy czas przygotować się na długie jesienne wieczory i popołudnia, podczas których nie powinno zabraknąć dobrej książki – dla rodzica i dla dziecka. Warto zatem udać się do biblioteki w Opatowie lub filii w Łęce Opatowskiej i w Siemianicach, gdzie na każdego małego czytelnika w wieku przedszkolnym czeka wyjątkowa „Wyprawka czytelnicza” przygotowana przez Instytut Książki.
- Jesteśmy w projekcie od początku, czyli od 2018 roku i serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w trzeciej odsłonie kampanii Instytutu Książki promującej czytelnictwo wśród najmłodszych „Mała książka – wielki człowiek”, którą realizujemy w naszej bibliotece – stwierdza bibliotekarka Gabriela Brzezińska.

~ Oprac. m

Więcej w nr 45 (1402) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!