Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Irminy, Stanisława 19 Września 2020, 01:19
Dziś 11°C
Jutro 18°C
Powiat
25 Kwietnia, 2019

Łęka Opatowska: Wspólnie zmodernizują drogę

17 kwietnia br. radni Rady Gminy Łęka Opatowska podjęli uchwałę w sprawie przekazania 200 tys. zł na dofinansowanie modernizacji odcinka drogi powiatowej pomiędzy Łęką Opatowską i Opatowem, a następnego dnia podpisana została umowa dotycząca wspólnej realizacji inwestycji przez Gminę i Powiat Kępiński.

Jest to kolejna umowa partnerska zawarta pomiędzy Powiatem Kępińskim a samorządem gminnym w zakresie wspólnie realizowanych inwestycji na drogach powiatowych. Wcześniej takie porozumienia podpisane już zostały z gminami: Baranów, Bralin i Rychtal.
Na mocy umowy zawartej w czwartek, 18 kwietnia br., wykonana ma zostać nakładka bitumiczna na drodze powiatowej nr 5696P. W ten sposób zmodernizowany zostanie odcinek Łęka Opatowska-Opatów (wraz z łącznikiem DP Opatów z DK 11) o długości około 1,7 km.

 

~ Oprac. bem

Więcej w nr 17 (1323) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!