Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Emila, Karoliny, Kary 5 Sierpnia 2020, 23:46
Dziś 16°C
Jutro 24°C
Kultura i oświata
5 Grudnia, 2019

Łęka Opatowska: Wady i zalety smartfona w oczach uczniów

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny przeprowadzony w ramach projektu pn. „Przyklejeni do smartfona – telefon mój przyjaciel czy wróg? Razem dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w gminie Łęka Opatowska”.

21 listopada 2019 r. wójt gminy Łęka Opatowska Adam Kopis odwiedził wszystkie gminne szkoły i przedszkola, aby wręczyć nagrody przyznane uczestnikom konkursu plastycznego, będącego częścią realizowanego przez Gminę projektu.
Konkurs przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych, przy czym każda z grup wykonywała prace plastyczne dowolną techniką na inny temat związany z hasłem przewodnim projektu. Najmłodsze dzieci przygotowywały prace na temat „Telefon komórkowy w oczach przedszkolaka”. Uczniowie klas I-III w swoich pracach plastycznych odpowiadali na pytanie „Po co mi telefon?”. Najstarsza grupa uczestników, uczniowie klas IV-VIII, miała za zadanie wykonać prace pt. „Fonoholizm w oczach uczniów”.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 49 (1355) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!