Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bonifacego, Kiry, Waltera 5 Czerwca 2020, 13:25
Dziś 14°C
Jutro 13°C
Łęka Opatowska
9 Kwietnia, 2019

Łęka Opatowska: Sala zyska nowe oblicze

Podpisana została umowa z wykonawcą remontu sali widowiskowej w Urzędzie Gminy w Łęce Opatowskiej.

Firma, która zrealizuje inwestycję pn. „Remont i modernizacja sali widowiskowej Urzędu Gminy Łęka Opatowska wraz z remontem zaplecza socjalnego w części administracyjnej” wybrana został w drodze przetargu nieograniczonego. Najkorzystniejszą ofertę przedstawił Zakład Wielobranżowy „KARSTEM” Karol Stempin z Jankowych i 20 marca 2019 r. zawarta został umowa. Gminę Łęka Opatowska reprezentowali: wójt Adama Kopis oraz skarbnika gminy Alina Brząkała, a wykonawcę właściciel firmy K. Stempin.
W ramach realizacji tego zadania nowe oblicze zyska nie tylko sama sala widowiskowa, ale także pomieszczenia do niej przylegające: scena, zaplecze, toalety i hol. Ponadto remont obejmuje także sanitariaty znajdujące się w części administracyjnej, na piętrze budynku urzędu.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 14 (1320) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!