Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bony, Horacji, Jerzego 24 Kwietnia 2019, 12:25
Dziś 18°C
Jutro 20°C
Łęka Opatowska
10 Sierpnia, 2018

Łęka Opatowska: Kolejne przedsięwzięcia zakończone

W gminie Łęka Opatowska zakończono kolejne przedsięwzięcia realizowane w ramach funduszu sołeckiego.

W Opatowie na boisku sportowym zamontowano piłkochwyty. W Łęce Opatowskiej wykonano opłotowanie przy boisku sportowym. W obu przypadkach wykonawcą była firma SIATPOL-OGRODZENIA Mariola Baraniecka z Olszyny.
W sołectwie Lipie utwardzono plac przed remizą, a sołectwo Biadaszki przeznaczyło środki z funduszu na wykonanie projektu drogi gminnej Biadaszki – Kuźnica Skakawska.
- Wszystkie sołectwa w gminie Łęka Opatowska mają czas na wykorzystanie środków w ramach funduszu sołeckiego do końca roku 2018 r., z czego większość prac planuje się zakończyć do 30 listopada 2018 r. - wyjaśnia wójt Adam Kopis. - Fundusz sołecki stanowią środki wyodrębnione z budżetu gminy, zagwarantowane na realizację przedsięwzięć służących poprawie życia mieszkańców, a przyszły rok budżetowy będzie jeszcze lepszy, jeśli chodzi o środki wyodrębnione z budżetu gminy – zaznacza.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!