Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Dominiki, Dominika, Protazego 4 Sierpnia 2020, 10:02
Dziś 15°C
Jutro 21°C
Kultura i oświata
13 Grudnia, 2018

Łęka Opatowska: „Ho, ho, ho!” w przedszkolach

We wtorkowy poranek, 4 grudnia br., przedszkola w gminie Łęka Opatowska odwiedził Święty Mikołaj z wesołymi elfami i prezentami.

Niecodzienny gość został przez najmłodszych rozpoznany już po zapowiadającym jego nadejście gromkim charakterystycznym okrzyku „Ho, ho, ho!”. W połączeniu z dźwiękiem magicznych dzwonków u części dzieci wywołał on wielką radość, nie obyło się też jednak bez kilku strachliwych „Kto to?”. Po chwili niepewności wszystkie przejęte przedszkolaki z rumieńcami na twarzach uroczyście przywitały przybyłych gości.
W tym roku Mikołaj obdarowywał milusińskich upominkami wspólnie z wesołymi elfami oraz wójtem gminy Łęka Opatowska Adamem Kopisem. Dzieci w podziękowaniu za miłą niespodziankę wspólnie śpiewały piosenki oraz recytowały wierszyki. Nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć z Mikołajem.
Zadowolone maluchy ze smutkiem żegnały Świętego, zapraszając go do siebie za rok.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!