Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty 17 Maja 2022, 06:04
Dziś 15°C
Jutro 18°C
Kultura i oświata
20 Stycznia, 2022

Łęka Mroczeńska: Jury miało twardy orzech do zgryzienia

XVIII Gminny Konkurs Kolęd w Zespole Szkół w Łęce Mroczeńskiej.

14 stycznia br. w Zespole Szkół w Łęce Mroczeńskiej już odbył się XVIII Gminny Konkurs Kolęd. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Baranów.
Konkurs na stałe wpisał się w tradycję placówki i każdego roku (z wyjątkiem 2021 r. ze względu na pandemię) na wspólne kolędowanie przybywają do niej uczniowie z okolicznych szkół gminy Baranów. Tym razem na widowni w sali gimnastycznej nie zasiedli uczniowie szkoły ani zaproszeni goście, a jedynie uczestnicy i opiekunowie. Konkurs odbywał się w reżimie sanitarnym, wszystkich uczestników obowiązywały maseczki, a każda szkoła miała przygotowane oddzielne miejsce (stolik), celem oczekiwania na swoją kolej.
Zebranych uczniów i nauczycieli na wspólnym kolędowaniu powitała dyrektor Zespołu Szkół w Łęce Mroczeńskiej, Ilona Grząka.

~ UG Baranów

Więcej w nr 3 (1462) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!