Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benity, Maksymiliana, Teodozji 29 Maja 2020, 21:08
Dziś 11°C
Jutro 15°C
Policja i straż pożarna
20 Września, 2019

Krążkowy: Paliła się stodoła i garaż

Do zdarzenia w Krążkowach zadysponowano zastępy
z JRG Kępno, OSP Olszowa, OSP Świba i OSP Mikorzyn.

W środę, 10 września br., około godziny 2.31, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie odebrał zgłoszenie o pożarze stodoły i garażu w miejscowości Krążkowy. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie oraz OSP Olszowa, OSP Świba i OSP Mikorzyn.
Po przybyciu na miejsce pierwszych jednostek stwierdzono, że pożarem objęta jest konstrukcja dachu w budynku stodoły oraz przyległym garażu. - Strażacy, po odłączeniu zasilania w energię elektryczną i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podali dwa prądy gaśnicze w natarciu na palącą się konstrukcję dachu, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. Następnie budynek sprawdzono za pomocą kamery termowizyjnej – powiadomił oficer prasowy KP PSP Kępno kpt. Paweł Michalski.

~ Oprac. KR, fot. PSP Kępno

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!