Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Januarego, Konstancji, Leopolda 20 Września 2021, 00:08
Dziś 11°C
Jutro 12°C
Kultura i oświata
10 Września, 2020

Krążkowy: Nowa sala gimnastyczna gotowa na uczniów

Inauguracja roku szkolnego połączona z otwarciem nowej sali gimnastycznej i dwóch klasopracowni przy Szkole Podstawowej w Krążkowach.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krążkowach mogą już korzystać z nowej sali gimnastycznej i dwóch klasopracowni. 1 września br. był nie tylko dniem inauguracji roku szkolnego, ale też dniem, w którym uroczyście oddano do użytku nową inwestycję sportową w gminie Kępno.
Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: burmistrz miasta i gminy Kępno Piotr Psikus, poseł na Sejm RP Jarosław Urbaniak, dyrektor Biura poseł do Parlamentu Europejskiego Andżeliki Możdżanowskiej, Anna Lis, dyrektor biura senator Ewy Mateckiej, Tomasz Gruchot, ks. proboszcz Marek Otręba, przewodniczący Komisji Oświaty Rady Miejskiej w Kępnie Piotr Baraniak, naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury UMIG Kępno Małgorzata Frala-Kędzior, dyrektor Szkoły Podstawowej w Krążkowach Beata Ochnio oraz sołtys Krążkowych Jan Blabuś.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 37 (1394) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!