Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Damiana, Romana, Romany 24 Lutego 2020, 03:34
Dziś 11°C
Jutro 5°C
Kultura i oświata
29 Stycznia, 2020

Kępno: Zwycięzca licytacji odebrał Złote Serduszko

Uroczyste przekazanie kępińskiego Złotego Serduszka, wylicytowanego podczas tegorocznego 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbyło się w środę, 22 stycznia 2020 r., w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie.

Kwota 25 tys. zł zaoferowana w tym roku podczas licytacji prowadzonej na antenie Radia SUD przez Fabrykę Mebli „Benix” Kaczorowscy z Mroczenia za Złote Serduszko okazała się rekordową, podobnie jak pozostałe 171.691,32 zł zebrane przez kępiński Sztab WOŚP.
Gości uroczystości powitał dyrektor biblioteki, będącej tradycyjnie już siedzibą Sztabu WOŚP w Kępnie, i jednocześnie główny organizator kępińskich Finałów WOŚP Wiesław Walas. Na spotkanie, podczas którego Bernard Kaczorowski odebrał wylicytowane serduszko, przybyli starosta kępiński Robert Kieruzal, wicestarosta kępiński Alicja Śniegocka, wiceprezes Zarządu Spółdzielczego Banku Ludowego Barbara Cierpik wraz z członkiem Zarządu - Marcinem Hofmanem, złotnik Zenon Wróbel, dyrektor Santander Bank Polska Tomasz Gatner, harcmistrz Wiktor Gruszka, Beata Andrzejewska - dyrektorka szpitala w Kępnie, do którego trafia sprzęt zakupiony przez WOŚP, wraz z ordynator Oddziału Noworodkowego Joanną Budzik-Janek, przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Kępnie oraz przedstawiciele lokalnych mediów, na czele z redaktorem naczelnym radia SUD, na antenie którego co roku licytowane jest Złote Serduszko - Michałem Zaczykiem.

~ bem

Więcej w nr 5 (1362) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!