Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Gagrieli, Liwii, Leonarda 28 Lutego 2021, 08:16
Dziś 4°C
Jutro 6°C
Powiat
18 Lutego, 2021

Kępno: Złote serduszko wręczone

Przekazanie kępińskiego Złotego Serduszka 2021 w bibliotece.

11 lutego 2021 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie, gdzie mieści się siedziba Kępińskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbyła się uroczystość symbolicznego przekazania Kępińskiego Złotego Serduszka, ufundowanego już po raz dziewiąty przez Spółdzielczy Bank Ludowy w Kępnie. Kępińskie Złote Serduszko jest w całości wykonane ze złota i wręczane zwycięzcy licytacji ze specjalnym certyfikatem potwierdzającym jego oryginalność.
Od 20 lat, corocznie dla Kępińskiego Sztabu WOŚP wykonuje je złotnik Zenon Wróbel, który w tym roku, z okazji okrągłego jubileuszu, przyozdobił złote serduszko 15 diamencikami. Zwycięzcą tegorocznej licytacji, przeprowadzonej na antenie Radia SUD 31 stycznia 2021 roku, została Fabryka Mebli „WERSAL” Kaczorowscy Sp. j. Jest to pierwsze serduszko wylicytowane przez tę firmę.

~ Oprac. m

Więcej w nr 7 (1416) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!