Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Danuty, Daniela, Juliany 17 Lutego 2020, 08:47
Dziś 9°C
Jutro 10°C
Kultura i oświata
30 Października, 2018

Kępno: Ze śpiewem dla Niepodległej

W Hali Widowiskowo-Sportowej im. Gwiazd Piłki Ręcznej w Kępnie odbył się „Festiwal Artystyczny Seniorów 2018”.

8 października br. w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Gwiazd Piłki Ręcznej w Kępnie odbył się „Festiwal artystyczny seniorów 2018”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Seniorów „Razem” w partnerstwie z Całodziennym Klubem Seniora „Pod Żurawiem” i Kępińskim Ośrodkiem Kultury. Wydarzenie zostało zainicjowane w ramach projektu finansowanego z budżetu Miasta i Gminy Kępno.
Otwarcia festiwalu dokonali: prezes Stowarzyszenia Anna Jarczak oraz burmistrz Piotr Psikus. W festiwalu wzięło udział 10 chórów i zespołów wokalnych seniorów z powiatu kępińskiego, ostrzeszowskiego oraz oleśnickiego, które zaprezentowały swoje talenty muzyczne: chóry „Jutrzenka” z Kępna, „Remedium” z Sycowa i „Echo” z Łęki Opatowskiej oraz zespoły wokalne: „Harmonia” z Grabowa, „Ale Babki” z Bralina, „Słupianie” ze Słupi pod Kępnem, „Duże Serca” z Ostrzeszowa, „Perzowianie” z Perzowa, „Laskowianie ” z Lasek i „Harmonia” z Kępna.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 44 (1299) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!