Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 20:55
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Kultura i oświata
21 Października, 2021

Kępno: Z wdzięczności za trud edukacji

Nagrody i wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej zostały wręczone pracownikom placówek oświatowych z gminy Kępno.

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest 14 października i upamiętnia powołanie Komisji Edukacji Narodowej. Dla samorządu gminnego ten dzień to okazja do wręczenia nagród wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom obsługi, w ramach podziękowania za ich trud i poświęcenie.
W piątek, 15 października br., w kępińskim kinie „Sokolnia” odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Burmistrz miasta i gminy Kępno Piotr Psikus złożył życzenia i podziękował wszystkim pracownikom placówek oświatowych oraz przekazał podziękowania dyrektorom, nauczycielom i pedagogom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz pracownikom administracji i obsługi – za wysokie efekty ich pracy. Życzenia złożyli też wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kępnie Marcin Tyc oraz zaproszeni goście.

~ KR

Więcej w nr 41 (1450) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!