Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jagienki, Kamili, Korneliusza 17 Września 2019, 03:22
Dziś 12°C
Jutro 14°C
Policja i straż pożarna
20 Marca, 2019

Kępno: Z 3,8 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem

Kolejne obywatelskie zatrzymanie w Kępnie.

W niedzielę, 3 marca br., około godziny 18.15, na ul. Wrocławskiej w Kępnie doszło do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierującego. - 22-letni mieszkaniec Bralina, kierujący renault megane, zauważył jadący przed sobą samochód marki Volvo, którego styl poruszania się od krawędzi do krawędzi jezdni sugerował, że kierowca może być nietrzeźwy. Bralinianin zajechał kierującemu drogę i zawiadomił policję, po czym wspólnie z mieszkańcem Kępna pomogli wyjść pijanemu kierowcy z auta – poinformowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie sierż. Justyna Niczke. Policjanci, którzy udali się na miejsce, sprawdzili trzeźwość kierującego. 37-letni obywatel Ukrainy w organizmie miał 3,8 promila alkoholu.
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!