Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra 18 Stycznia 2020, 13:35
Dziś 4°C
Jutro 3°C
Kępno
4 Lipca, 2019

Kępno: Wyróżnienie dla kępińskiej skarbówki

Urząd Skarbowy w Kępnie uhonorowany tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

25 czerwca 2019 r. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.
Konkurs promuje przede wszystkim tworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości, poszanowania i akceptacji tak, aby relacje podatnik – urzędnik były oparte nie na walce, lecz na współdziałaniu w celu wypracowania optymalnego rozwiązania dla każdej ze stron. - Działamy w dynamicznie zmieniającym się i konkurującym otoczeniu. Powiat kępiński od wielu lat jest miejscem intensywnego rozwoju gospodarczego. Prężnie działają tu liczne przedsiębiorstwa, głównie branży meblowej, ale nie tylko. Ważnym jest, że kondycja tych firm przekłada się na poziom bezrobocia a także rozwój powiatów ościennych – zauważa Justyna Mularczyk, naczelnik Urzędu Skarbowego w Kępnie. Dziś przed przedsiębiorcami stoi trudne zadanie – muszą tak zorganizować pracę i zarządzanie, aby możliwe było zrealizowanie misji, celów działalności i odniesienie sukcesu na rynku.

~ m

Więcej w nr 27 (1333) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!