Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bolka, Cezaryny, Marioli 25 Marca 2019, 11:21
Dziś 9°C
Jutro 6°C
Kultura i oświata
17 Października, 2018

Kępno: Wielkie święto przedszkolaków

Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Kępnie.

20 września to wyjątkowy dzień dla wszystkich przedszkolaków. Obchodzimy wtedy bowiem ich święto. Również w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Kępnie hucznie świętowano z tej okazji.
Na placu przy przedszkolu zebrały się wszystkie przedszkolaki – od tych najmłodszych aż po starszaki. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i zabaw ruchowych. Przedszkolny plac zabaw rozbrzmiewał wesołymi okrzykami, skocznymi piosenkami i głośnym śpiewem. Przedszkolaki złożyły przysięgę, że będą grzeczne, odtańczyły rozgrzewający taniec woogi-boogi oraz aerobik przy utworach znanych z zajęć rytmiki, zaśpiewały wesołą piosenkę, po czym udały się na spacer po Kępnie, aby całemu miastu obwieścić, że tego dnia świętują wszystkie przedszkolaki. Trudno było przegapić tłumy radosnych, śpiewających maluchów, barwnie ubranych i dzierżących kolorowe balony, z różnobarwnymi daszkami i opaskami na głowach oraz medalami przygotowanymi specjalnie na tę okazję, przemierzające kępińskie ulice. Dziećmi w tym dniu mogły poczuć się nawet panie nauczycielki. Po powrocie na każdego czekała słodka niespodzianka.

~ KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!