Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Balbiny, Kamila, Kornelii 2 Kwietnia 2020, 01:39
Dziś 2°C
Jutro 6°C
Rozrywka
29 Stycznia, 2020

Kępno: Wieczór w atmosferze świata gangsterów

Spotkanie z autorką bestsellerów Moniką Banasiak i współautorem jej ostatniej książki, Patrykiem Boro.

24 stycznia br. w Kępnie odbyło się spotkanie z Moniką Banasiak, czyli słynną „Słowikową” i wielokrotnie utytułowaną autorką bestsellerów, takich jak: „Królowa mafii” czy „Słowikowa o więzieniach dla kobiet”.
Pisarka – która tego wieczoru przybyła do Kępna wraz ze współautorem ostatniej książki – Patrykiem Boro – powitała licznie przybyłych gości w Hotelu „Kamiński a Zdrowie” i, ku uciesze fanów, zaprezentowała film dokumentalny, który premierę będzie mieć już w marcu. - Ten film w reżyserii i produkcji Patryka Boro to ważna rzecz nie tylko dla mnie, ale i dla wielu ludzi, kobiet i mężczyzn. Obecnie film „Kochaj albo żyj” podróżuje po wielu światowych festiwalach filmowych, dlatego przyszedł czas również na Kępno – podkreśliła M. Banasiak. - Podczas promocji ostatniej książki pt. „Kochaj albo żyj” od listopada przejechaliśmy ponad 9 tysięcy kilometrów, by móc się spotkać z czytelnikami. Tego nie robi w Polsce żaden autor, a jednak my potrafimy. Jest to możliwe dzięki takim ludziom, jak pani Agnieszka, która robi wszystko, by mieszkańcy Kępna mogli spotkać się z ludźmi, takimi jak my – z pierwszych stron gazet, a jednak takimi jak inni – chcącymi poznawać nowe osoby – dodał P. Boro.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 5 (1362) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

~ Nyna
2020-01-31  /  00:10

Od kiedy Pan boro i P. MONIKA SA NA 1 STRONACH GAZET? HAHA.