Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Irminy, Stanisława 19 Września 2020, 01:06
Dziś 11°C
Jutro 18°C
Kultura i oświata
21 Czerwca, 2019

Kępno: Warszawska prezentacja „Reportażu po sąsiedzku”

Kępińska młodzież wzięła udział w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych w Warszawie.

11 czerwca 2019 r. w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie spotkało się 60 zespołów młodzieżowych z całej Polski, aby zaprezentować efekty swojej pracy, podzielić się doświadczeniem, zainspirować.
W tegorocznej, jubileuszowej imprezie uczestniczyła także kępińska młodzież, biorąca udział w projekcie „Reportaż po sąsiedzku”. Projekt realizowany był w ramach programu „Młodzi w akcji – kreatywne wyzwania” w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie od kwietnia do czerwca 2019 roku.
Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych to impreza organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Jest świętem dla uczestników i uczestniczek programów CEO, którzy przyjeżdżają do Warszawy, aby w formie targów zaprezentować efekty swojej pracy.
Program imprezy był bardzo ciekawy i urozmaicony. Opinie uczestniczek z Kępna przekonują, że wyjazd do Warszawy był pomysłem trafionym i potrzebnym młodym ludziom.
.
~ Oprac. bem

Więcej w nr 25 (1331) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!