Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Augustyna, Ingi, Jaromira 29 Maja 2020, 03:32
Dziś 10°C
Jutro 15°C
Kultura i oświata
26 Lutego, 2019

Kępno: W wielobarwnym świecie bajek i fantazji

Bal karnawałowy w Przedszkolu Samorządowym nr 2 oraz Żłobku Miejskim w Kępnie.

Bal karnawałowy dla to przedszkolaków dzień niezwykły i od dawna wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było 31 stycznia br. w Przedszkolu Samorządowym nr 2 oraz Żłobku Miejskim w Kępnie, gdzie odbył się bal karnawałowy.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci i panie w niezwykłych, kolorowych przebraniach trudno było rozpoznać. W salach przedszkolnych można było spotkać piękne wróżki i królewny, urocze biedronki i pszczółki, przyjazne koty i całkiem niegroźnych piratów, dzielnych policjantów i strażaków, postacie z bajek i filmów, a także superbohaterów – Supermana, Spidermana, Batmana... uf! Aż trudno zliczyć i wymienić wszystkich!
Aby uwiecznić te piękne, niecodzienne stroje, dzieci miały okazję zapozować do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 8 (1314) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!