Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ariadny, Jarosława, Roberta 8 Czerwca 2023, 07:05
Dziś 24°C
Jutro 24°C
Kultura i oświata
14 Czerwca, 2022

Kępno: W Chorwacji, Turcji i Grecji

Podsumowanie projektu „Nasze dziedzictwo kulturowe i młodzież” realizowanego w ramach programu Erasmus plus w Liceum Ogólnokształcącym nr II w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie.

Dobiega koniec roku szkolnego 2021/2022 - nadszedł więc czas na podsumowanie projektu „Nasze dziedzictwo kulturowe i młodzież” skierowanego do uczniów Liceum Ogólnokształcącego nr II w Kępnie.
Projekt został zatwierdzony do realizacji w sierpniu 2020 r., jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią panującą na całym świecie wszelkie działania rozpoczęliśmy w bieżącym roku szkolnym. Koordynatorem projektu jest Ewa Kowalczyk-Mikołowska. Celem projektu jest podniesienie kompetencji językowych wśród młodzieży, poznanie nowych kultur, wymiana doświadczeń oraz poznanie nowych zagranicznych przyjaciół.

~ Ewa Kowalczyk-Mikołowska

Więcej w nr 24 (1483) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!