Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Arnolda, Edgara, Elżbiety 9 Lipca 2020, 00:08
Dziś 13°C
Jutro 20°C
Powiat
26 Marca, 2020

Kępno: „Tygodnik Kępiński” nadal informuje

Dziennikarze i fotoreporterzy „Tygodnika Kępińskiego” mimo stanu zagrożenia epidemiologicznego nadal pracują, a gazeta będzie wydawana bez zmian.

 

Koronawirus jeszcze nie tak dawno wydawał się odległym problemem, który dotyczy tylko dalekich państw w Azji. Szybko okazało się, że „świat jest mały” i epidemia wyszła poza granice kontynentu i zawędrowała do Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Strach przed patogenem ogarnął cały świat, codziennie słyszymy o tym, że kolejne osoby umierają przez zakaźnego wirusa, a liczbę zakażonych w kilku państwach europejskich liczy się w tysiącach.

Budynek, w którym znajduje się redakcja, opustoszał... Jednak „Tygodnik Kępiński” pracuje i zgodnie z zalecaniami służb sanitarnych propaguje akcję „Zostań w domu”. Część dziennikarzy pracuje „zdalnie”. Technologia i sprzęt, którymi dysponujemy, pozwalają nam na pracę w domu niemal identyczną jak w redakcji. 

~ m

Więcej w nr 13 (1370) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!