Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Gagrieli, Liwii, Leonarda 28 Lutego 2021, 07:29
Dziś 4°C
Jutro 6°C
Kępno
18 Lutego, 2021

Kępno: Termomodernizacja kolejnych obiektów

Inwestycje związane z termomodernizacją budynków w gminie Kępno.

15 grudnia 2020 r. Gmina Kępno podpisała umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja dla budynku wielorodzinnego znajdującego się przy ul. Solidarności 8a w Kępnie”. Wykonawcą robót budowlanych jest firma Ilona Warga „NICOLBUD” z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim.
Cała inwestycja pochłonie 1.561.464,00 zł brutto. - Wykonane zostaną prace instalacyjne i budowlane, które pozwolą nam zmienić standard budynku. Aktualnie są tam mieszkania socjalne, ale po remoncie będą to lokale o pełnym standardzie. Komisja mieszkaniowa przydzieli mieszkania i będą zmienione czynsze. W ten sposób powstaną 24 nowe mieszkania komunalne – podkreślił burmistrz miasta i gminy Kępno Piotr Psikus. Planowany termin realizacji zadania to 31 sierpnia br.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 7 (1416) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!