Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bettiny, Konrada, Mirosława 19 Lutego 2019, 12:01
Dziś 10°C
Jutro 6°C
Kultura i oświata
6 Lipca, 2018

Kępno: Rozśpiewany jubileusz „Harmonii”

Jubileusz 10-lecia istnienia działającego przy kępińskim Całodziennym Klubie Seniora ,,Pod Żurawiem” zespołu „Harmonia”.

Powitanie członków zespołu oraz przedstawienie jego historii było ważnym i wzruszającym momentem uroczystości zorganizowanej 20 czerwca 2018 r. Gromkimi brawami przywitano wszystkich śpiewających pod kierunkiem Andrzeja Ciurysa, zapraszając tym samym na występ rozśpiewanych jubilatów.
Wręczane przez burmistrza miasta i gminy Kępno Piotra Psikusa gratulacje, piękne dyplomy, kwiaty i prezenty były natomiast wyrazem uznania za zaangażowanie, trud i pracę członków zespołu na przestrzeni całej dekady.
Po uroczystym „Sto lat” na salę wjechał jubileuszowy tort, rozpoczynający wspaniałą biesiadę, która trwała do późnych godzin wieczornych. Całemu wydarzeniu towarzyszył zespół „Rysiu Bend”, przygrywający znane i lubiane melodie.
- Tańce, zabawy i czas spędzony razem na pewno na długo zagoszczą w naszej pamięci – podkreśla kierownik Klubu Seniora Anna Jarczak.
Przypomnijmy, że członkowie zespołu od sierpnia 2008 r. do grudnia 2017 r. swoje umiejętności wokalne kształtowali i rozwijali pod kierunkiem Ireny Roszyk, a od stycznia 2018 r. - A. Ciurysa.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 27 (1282) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

~ Dumna z wokalistów
2018-07-09  /  22:02

Świetnie seniorzy działają. I tak powinno być! Brawo dla osób z klubu seniora i zespołu ,,Harmonia"