Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Iwony, Noemi, Szymona 27 Października 2020, 18:50
Dziś 10°C
Jutro 14°C
Kępno
23 Września, 2020

Kępno: Rowerowy diler zatrzymany

Policjanci do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali 44-letniego mieszkańca Kępna, który rozprowadzał narkotyki na terenie miasta.

W nocy z 18 na 19 września br. policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową namierzyli i zatrzymali 44-latka, którego podejrzewali o to, że zajmuje się rozprowadzaniem amfetaminy na terenie Kępna. - Jest on bardzo dobrze znany kępińskim policjantom, którzy od dłuższego czasu interesowali się jego osobą – podkreśla oficer prasowy KPP Kępno sierż. Rafał Stramowski.
Z ustaleń kryminalnych wynikało, iż mężczyzna podziałkowaną amfetaminę ukrywał najprawdopodobniej w specjalnie przygotowanych schowkach w swoim rowerze. - W trakcie zatrzymania mężczyzna był bardzo pewny siebie – od razu dobrowolnie poddał się przeszukaniu, zapewniając, iż nie posiada żadnych narkotyków. Był natomiast całkowicie zaskoczony, gdy policjanci przystąpili do przeszukania jego roweru. Już na ulicy po odkręceniu siodełka okazało się, że w rurce ukryte zostały woreczki z amfetaminą. Rower zabezpieczono, a następnie poddano go szczegółowemu przeszukaniu z rozkręceniem jego elementów. W kolejnych miejscach policjanci znaleźli ukrytą amfetaminę, która była już przygotowana do dalszej odsprzedaży – mówi funkcjonariusz.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 39 (1396) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!