Bony, Horacji, Jerzego 25 Kwietnia 2024, 08:55
Jutro 9°C
Kępno
14 Listopada, 2018

Kępno: „Retro” z ogólnopolskimi sukcesami

W październiku tancerze Studia Tańca „Retro” wzięli udział w dwóch Ogólnopolskich Turniejach Tańca w Rawiczu i Miliczu.

W turnieju w Rawiczu Piotr Rymarz i Daria Dobrzyńska w kategorii 10-11 lat zajęli pierwsze miejsce. Kolejnym sukcesem tej pary był udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Miliczu, gdzie tancerze zajęli 3. miejsce w swojej kategorii. Kolejna para reprezentująca Studio Tańca „Retro” Jan Tkacz i Daria Hołoś weszła w Miliczu do finału i na 15 startujących par zajęła 6. miejsce.