Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benedykta, Kariny, Olgi 11 Lipca 2020, 20:45
Dziś 13°C
Jutro 19°C
Historia
1 Listopada, 2019

Kępno: Promują historyczne Kępno

„Trzy wielkie kultury i... jedno małe miasto” - premierowy pokaz krótkich filmów dokumentalnych w Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego.

W niedzielę, 27 października 2019 r. o godz. 13:00 w siedzibie Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego w Kępnie odbył się premierowy pokaz krótkich filmów dokumentalnych, w ramach współpracy Fundacji ICAD i Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego w Kępnie. Materiał został nagrany w trakcie warsztatów rejestrowania historii mówionej, przeprowadzonych w ramach projektu „Trzy wielkie kultury i... jedno małe miasto”. Warsztaty odbyły się w dniach 12-13 października 2019 r. w siedzibie Muzeum Ziemi Kępińskiej i wzięła w nich udział młodzież, m.in. ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie oraz Szkoły Podstawowa nr 3 im. Przemysła II w Kępnie.

Więcej w nr 44 (1350) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!