Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benedykta, Kariny, Olgi 11 Lipca 2020, 20:23
Dziś 13°C
Jutro 19°C
Historia
4 Listopada, 2019

Kępno: Prestiżowa nagroda dla muzeum

III nagroda Muzeum Widzialne 2019 dla Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego.

W środę 23 października 2019 r. w Muzeum Miasta Gdyni odbyła się gala wręczenia nagród i wyróżnień w ramach 4. Przeglądu Muzeum Widzialne 2019. Wśród tegorocznych laureatów znalazło się Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego. Przegląd Muzeum Widzialne, który został zainaugurowany w 2013 roku, ma na celu wyłonienie najlepszych systemów identyfikacji wizualnej i rozwiązań graficznych wdrożonych przez muzea, jak również szeroką promocję wiedzy i rozwiązań z obszaru budowy marki i działań wizerunkowych instytucji kultury na terenie kraju.
Muzeum Ziemi Kępińskiej im T. P. Potworowskiego otrzymało III nagrodę w kategorii kampanie promocyjno-marketingowe za kampanię Rowerem do Muzeum!. Zadaniem projektu było zachęcenie wszystkich mieszkańców z okolic Kępna do wyprawy jednośladem do Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego, które mieści się przy ul. Ratuszowej 2 w Kępnie.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!