Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Michaliny, Michała, Piotra 19 Października 2021, 21:09
Dziś 16°C
Jutro 18°C
Kępno
7 Października, 2021

Kępno: Powstanie Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci

30 września w Starostwie Powiatowym w Kępnie podpisana została umowa na dofinansowanie projektu „Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w powiecie kępińskim i ostrzeszowskim”. Liderem projektu jest Powiat Kępiński w imieniu, którego działania realizować będzie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Partnerami projektu są: „Medra” Kasprzak – Smardz i Wspólnicy sp.j. Kępno i Fundacja „Akme” Poznań.

Ponad 3,7 mln zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego otrzymało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie na utworzenie Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży.
Całkowita wartość projektu wynosi ponad 4,1 mln zł, przyznane dofinansowanie w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego stanowi kwotę 3.725.908,21 zł.

~ Oprac. m

Więcej w nr 39 (1448) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!