Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Damiana, Romana, Romany 24 Lutego 2020, 02:54
Dziś 11°C
Jutro 5°C
Powiat
6 Lutego, 2020

Kępno: Powiat podsumował współpracę z organizacjami

W Starostwie Powiatowym w Kępnie odbyło się spotkanie podsumowujące roczny program współpracy z organizacjami pozarządowymi realizowany w ubiegłym roku.

W 2019 roku w ramach programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i otwartego konkursu ofert zrealizowano osiem umów o łącznej wartości 31.116,00 zł.
Wśród stowarzyszeń, które skorzystały z programu znalazły się: Stowarzyszenie „Olszowa – Sołectwo na czasie”, Stowarzyszenie Seniorów „Razem”, Stowarzyszenie „TRENO”, Stowarzyszenie „Kobieta w biznesie”, Stowarzyszenie Kulturalne EURO-ART, Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Gminy Baranów, Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieniu oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Świbie.
Dodatkowo trzy zadania realizowane były w trybie pozakonkursowym. Dofinansowanie otrzymały: Stowarzyszenie „Jesteśmy dla Ciebie”, Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku Powiatu Kępińskiego, Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Gminy Baranów. Wartość udzielonego w ten sposób wsparcia to 12.948,00 zł.

~ bem

Więcej w nr 6 (1363) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!