Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bonifacego, Kiry, Waltera 5 Czerwca 2020, 15:43
Dziś 14°C
Jutro 20°C
Kępno
7 Października, 2019

Kępno: Poparcie dla Henczycy i Mateckiej

28.09.br. była premier, a obecnie poseł do Parlamentu Europejskiego Ewa Kopacz odwiedziła Kępno, wspierając w kampanii wyborczej kandydatów Platformy Obywatelskiej z naszego regionu w nadchodzących wyborach do parlamentu.

Wizyta Ewy Kopacz, prócz promocji kandydatki do Sejmu Bożeny Henczycy oraz Ewy Mateckiej do Senatu, była również okazją do spotkania się z mieszkańcami miasta i spaceru po kępińskim Rynku. - Mamy wyjątkowego gościa, byłą panią premier a obecnie europosłankę z Wielkopolski, która polubiła nasze Kępno. Przypomnę, jest tu już po raz trzeci i mamy nadzieję, że będzie odwiedzać nas częściej. Dzisiejsza jej wizyta związana jest ze zbliżającymi się wyborami - mówiła poseł B. Henczyca. Europarlamentarzystka poparła kandydatki z naszego regionu – Jestem przekonana, że ci, którzy dzisiaj startują z list KO pani Henczyca i przyszła senator Matecka, to są ludzie , którzy zasługują na wasze głosy – stwierdziła E. Kopacz.
Po zwiedzeniu centrum miasta w Kępińskim Ośrodku Kultury E. Kopacz spotkała się z sympatykami Platformy Obywatelskiej. Podczas spotkania komentowano obecną sytuację polityczną w kraju, poruszono również temat tegorocznych wyborów do Sejmu i Senatu. Była premier zachęcała do pójścia do urn wyborczych i głosowania

~ Oprac. m

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!