Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bettiny, Konrada, Mirosława 19 Lutego 2020, 17:01
Dziś 8°C
Jutro 5°C
Kępno
27 Listopada, 2017

Kępno: Połowinki klas technikum

„Jeśli jest gdzieś niebo, to właśnie tu i właśnie dziś”- tymi słowami Agnieszki Osieckiej uczniowie klas trzecich technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie rozpoczęli swój bal połowinkowy.

Uroczysty półmetek odbył się 10 listopada 2017 roku w Motelu Wielkopolskim w Siemianicach. W połowinkach uczestniczyli uczniowie klas IIITE, IIITHR, IIITGO, IIITAM wraz z wychowawcami: Anną Gawrońską, Agnieszką Trawińską, Anną Paluszek, Edytą Idzikowską oraz Beatą Wylęgą–Grygierzec. Swoją obecnością bal uświetnili wicedyrektor Janusz Pruchnicki oraz kierownik szkolenia praktycznego Agnieszka Krysiak. Wieczór stał się okazją do wspomnień pierwszych lekcji i spacerów po korytarzach dużego Zespołu przy ulicy Sienkiewicza oraz podziękowań dla dyrekcji, wychowawców i rodziców. Młodzież bawiła się w wyśmienitych humorach bez zastrzeżeń. Teraz pozostało już tylko oczekiwanie na wielki bal studniówkowy.

~ bwg

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!