Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Filipa, Sylwany, Witalisa 10 Lipca 2020, 17:12
Dziś 21°C
Jutro 12°C
Powiat
24 Stycznia, 2020

Kępno: Policjanci w służbie mieszkańcom

Komenda Powiatowa Policji w Kępnie podsumowała działalność jednostki w 2019 roku.

15 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Kępnie odbyła się uroczysta odprawa roczna, podsumowująca wyniki pracy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie w 2019 roku.
W wydarzeniu udział wzięli m.in.: zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Poznaniu Roman Kuster, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie bryg. Wojciech Grabarek, zastępca komendanta st. kpt. Jarosław Kucharzak, prokurator rejonowy w Kępnie Emilia Mielcarek-Wojciechowska, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Kępnie i władz samorządowych gmin powiatu kępińskiego oraz funkcjonariusze policji.
Podczas odprawy p.o. komendanta powiatowego Policji w Kępnie podinsp. Mirosław Wiśniewski przestawił wyniki pracy kępińskiej jednostki w 2019 r. i poziom realizacji Strategii Wielkopolskiej Policji.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 4 (1361) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!