Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Dominiki, Jaropełka, Łucji 6 Lipca 2020, 10:16
Dziś 20°C
Jutro 16°C
Kępno
9 Stycznia, 2020

Kępno: Papier i bio zbierane będą w workach

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie opublikował komunikat.

W związku ze zmianą ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz Rozporządzeniem Ministra Ochrony Środowiska, od 1 stycznia br. w całym kraju wprowadzona została segregacja odpadów na pięć frakcji.
3 stycznia br. Urząd Miasta i Gminy w Kępnie opublikował na swojej stronie oraz facebookowym portalu „Dzień dobry w Kępnie” komunikat dotyczący gospodarowania odpadami komunalnymi, podpisany przez zastępcę burmistrza Artura Kosakiewicza: W związku z odstąpieniem przez Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Peter” Ewa Peter z siedzibą w Kępnie od podpisania umowy dotyczącej wyposażenia nieruchomości na terenie gminy Kępno w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, Urząd Miasta i Gminy w Kępnie uprzejmie informuje, że jednorazowe worki niebieskie (na papier) i brązowe (na odpady biodegradowalne) zostaną dostarczone do Państwa posesji przy najbliższym odbiorze odpadów.

~ KR

Więcej w nr 2 (1359) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!