Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Emila, Karoliny, Kary 5 Sierpnia 2020, 23:54
Dziś 16°C
Jutro 24°C
Policja i straż pożarna
16 Października, 2019

Kępno: Osobówka zderzyła się z ciężarówką

Kolizja drogowa na Al. Marcinkowskiego w Kępnie.

W czwartek, 3 października br., około godziny 15.05, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej na Al. Marcinkowskiego w Kępnie. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie. - Po przybyciu na miejsce pierwszych jednostek ochrony przeciwpożarowej stwierdzono, że w zdarzeniu brały udział samochód osobowy oraz ciężarowy. Podróżujący pojazdami nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w uszkodzonych pojazdach – mówi oficer prasowy KP PSP Kępno kpt. Paweł Michalski.
Na miejsce udali się także funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. - Jak ustalili policjanci, 18-letni kierowca osobowego renault, nieprawidłowo wykonując manewr zmiany pasa ruchu, doprowadził do zderzenia się bocznego z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym marki Volvo – wyjaśnia oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie st. post. Rafał Stramowski. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

~ Oprac. KR, fot. KP PSP Kępno

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!