Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 17 Stycznia 2020, 22:44
Dziś 2°C
Jutro 5°C
Kultura i oświata
15 Maja, 2019

Kępno: Na nich możemy liczyć!

Z inicjatywy prezesa kępińskiego Koła Polskiego Związku Filatelistów Edwarda Stankowiaka wydane zostały koperty i znaczki z okazji Dnia Strażaka.

- Celem jest promowanie strażaków jako ludzi dobrej roboty, którzy spieszą z pomocą w wielu sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu mieszkańców naszego powiatu – tłumaczy Edward Stankowiak.
Zaprojektowane zostały i wydane koperty okolicznościowe, znaczek personalizowany i stempel dodatkowy. – Są to elementy filatelistyczne wchodzące w skład tego wydania, które ma być swego rodzaju ukłonem w stronę strażaków z Państwowej Straży Pożarnej za ich ofiarną służbę i poświęcenie, ale również profesjonalizm. Dlatego też koperty opatrzone zostały stemplem „Na nich możemy liczyć!” - powiedział prezes kępińskiego koła filatelistycznego.

~ bem

Więcej w nr 19 (1325) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!