Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Damiana, Romana, Romany 24 Lutego 2020, 03:43
Dziś 11°C
Jutro 5°C
Kultura i oświata
6 Lutego, 2020

Kępno: Młodzieżowa noc w bibliotece

Wiele osób, przychodząc wypożyczać książki do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie, pewnie zastanawia się czasami, jak biblioteka wygląda nocą? Czy dzieje się tu coś niezwykłego? Gdy gasną wszystkie świata i wychodzi ostatni bibliotekarz to…. nieee, bibliotekarze tak kochają to miejsce, że nigdy nie wychodzą do domu. Mało tego! Pomagają jeszcze organizować „Noc w bibliotece”.

Z 28 na 29 stycznia 2020 roku członkowie bibliotecznej młodzieżowej grupy teatralnej, postanowili spełnić swoje marzenie i zorganizować noc w bibliotece. Akcja była dość spontanicznym pomysłem, chociaż temat ten był poruszany w grupie już od dłuższego czasu.
Jednak co innego rozmawiać o pomyśle, a co innego wcielić go w życie. Na szczęście młodzieży wystarczyło zapału i determinacji, aby wspólnie z bibliotekarzami przygotować imprezę.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 6 (1363) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!