Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 06:16
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Kultura i oświata
12 Sierpnia, 2021

Kępno: Kulturalny weekend po kępińsku

„Kępno...Rock&Roll” i Kępiński Festiwal Smaków Świata.

Weekend 7 i 8 sierpnia br. w Kępnie obfitował w ciekawe atrakcje w kinie oraz plenerze, które przyciągnęły tłumy mieszkańców.
W sobotę w kinie „Sokolnia” odbyła się projekcja filmów Wojciecha Smarzowskiego: „Drogówka” i „Kler”. Po seansach mieszkańcy mieli okazję spotkać się z gościem specjalnym – aktorem Arkadiuszem Jakubikiem.
Sobotni wieczór to gratka dla miłośników Rock&Roll’a. Na scenie amfiteatru przy „Qarium” odbyły się koncerty zespołów „Czarno-Czarni” i „Dr.Misio” z Arkadiuszem Jakubikiem, tym razem w roli wokalisty.
Imprezą towarzyszącą, trwającą aż do niedzielnego wieczoru na terenie Spółki „Projekt Kępno” przy ul. Sportowej, był Kępiński Festiwal Smaków Świata. Smakosze mogli zakosztować przeróżnych posiłków i napojów, serwowanych przez najlepsze foodtrucki, które przyjechały do Kępna z całej Polski.

~ KR

Więcej w nr 31 (1440) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!