Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Emila, Karoliny, Kary 6 Sierpnia 2020, 00:33
Dziś 16°C
Jutro 24°C
Powiat
4 Grudnia, 2019

Kępno: Komendant nagle odwołany

W środę, 27 listopada br., komendant Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu nagle odwołał ze stanowiska komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Nic nie zapowiadało, że Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka podejmie tak szybką i radykalną decyzję o odwołaniu z funkcji komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kępnie mł. insp. Roberta Ciesielskiego. Wszystkie przesłanki wskazują, że decyzja ta ma związek z przeprowadzką w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego, w której pomagali umundurowani funkcjonariusze tutejszej policji.

~ m

Więcej w nr 49 (1355) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

~ Gość
2019-12-06  /  13:59

Mogli po służbie iść, a w czasie pełnienia służby mają wykonywać obowiązki służbowe.

~ Jerzy
2019-12-05  /  08:45

No i co się stało, strażacy często takie prace wykonują i jakoś korona z głowy nie spadła wręcz przeciwnie, dzięki takiej pomocy wzrasta do nich zaufanie społeczne.
Tak wysokiej Ra ngi oficer nie powinien ponosić takiej kary a wręcz powinien być nagrodzony, że jest nie tylko policjantem ale też człowiekiem.