Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Kleopatry, Witalisa 20 Października 2018, 17:11
Dziś 11°C
Jutro 10°C
Kępno
11 Stycznia, 2018

Kępno: Kolejna nowa droga w gminie Kępno

W ratuszu podpisano umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Budowa dróg na terenie miasta i gminy Kępno”.

Burmistrz Piotr Psikus podpisał umowę z firmą „Elektromex” reprezentowaną przez prezes Zarządu Barbarę Sowę.
Umowa dotyczy wykonania prac budowlanych związanych z zadaniem inwestycyjnym pn. „Budowa dróg na terenie miasta i gminy Kępno”, a konkretnie – drogą w miejscowości Krążkowy. - Inwestycja dotyczy drogi dojazdowej do dużego zakładu, który tam się buduje – wyjaśnił burmistrz.
W ramach inwestycji będzie wykonana także kanalizacja deszczowa oraz sanitarna i zamontowane zostanie oświetlenie uliczne. - Zakład pracy to nie tylko nowe miejsca pracy, ale także więcej podatków do budżetu. Chcemy stwarzać możliwości do tworzenia w gminie nowych przedsiębiorstw – podkreślił P. Psikus.
To nie pierwsza inwestycja, którą dla gminy Kępno wykonała firma „Elekromex”. - Dziękuję za dotychczasową współpracę. Dobrze nam się ona układa nie tylko z gminą, ale również z mieszkańcami – stwierdziła B. Sowa.
Wartość zadania to 1.388.042,68 zł. Zakończenie realizacji planowane jest do 31 maja 2018 r.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!